UA MarketКиївUBAGSПро нас
Контакти
Ми в соціальних мережах

Про нас

UBAGS – це сумки та аксесуари ручної роботи, які виготовляються українськими майстрами на замовлення.

UBAGS – новий український бренд, який динамічно розвивається. Сьогодні жінки і чоловіки, а особливо креативна молодь, цінують індивідуальний та осмислений дизайн власних речей. Саме тому сумки UBAGS користується популярністю не тільки в Україні, а й за кордоном – серед людей, які цінують ручну роботу, підтримують і розвивають тренд HANDMADEINUKRAINE.

Стиль сумок UBAGS відповідає дух часу, передає Ваше світосприйняття. Виготовлені за класичними технологіями вироби за дизайном, матеріалами та вартістю відповідають характеру їхнього власника, довершують імідж, підкреслюють індивідуальний стиль. Так само, як кожного дня ми вдягаємось в нове, так само можна підібрати нову сумку та аксесуари UBAGS на кожен день.

Сумки UBAGS змінюються разом із Вами: під різний формат, під різні обставини – ми шиємо спортивні сумки, ділові, повсякденні, для комп’ютера та модної вечірки.

UBAGS прагне стати категорією зручних, доступних та улюблених сумок для покоління, яке живе динамічно та усвідомлено творить індивідуальний образ.

У назві UBAGS головна літера U! Ти – головний дизайнер свого образу! Ти обираєш свій вигляд, підбираєш сумку під свої потреби. І обовязково зверни увагу на стильні аксесуар для себе або в подарунок друзям.

І важливо: креативність та індивідуальність – основні принципи UBAGS. Ми залюбки реалізуємо дизайнерський задум нашого Клієнта. Ми ж HandmadeJ Ви самі можеш стати дизайнером власної сумки та аксесуарів UBAGS. Ваші побажання, індивідуальні потреби можуть бути враховані під час виконання замовлення. Вітаються креативні ідеї. Лекала будь-якої сумки UBAGS або їхні деталі можуть бути адаптовані під Вас. Це – унікальна перевага сумок UBAGS.

UBAGS цікаво працювати з творчими особистостями, які готові запускати власні дизайнерські вироби у фешн-індустрії на основі конструкцій, технологій сумок UBAGS.

Інформація про компанію

Контактна інформація

Контактна особа: Володимир Ющенко
Сайт компанії: ubags.com.ua

Загальна інформація

Назва: UBAGS
Адреса: Велика Васильківська, Київ
Телефон: +38 (095) 387-50-02;
Створення інтернет сайтів
Сайт створений на платформі UA MarketUA Market